Spa

SPA baseini nodrošina patīkamu peldi, kā arī gaisa un ūdens masāžu. SPA baseini ir veidoti no armētiem poliestera sveķiem. Baseina korpuss ir ergonomiski veidots un aprīkots ar dažādos līmeņos izvietotām sēdvietām. SPA baseiniem, līdzīgi kā peldbaseiniem, nepieciešams papildus aprīkojums ūdens attīrīšanai, apsildei un ūdens kvalitātes uzturēšanai.

Buklets PDF

 

SPA baseins

 

SPA baseinu masāžas vadība ir pieejama gan sensoru gan pneimatiskajā versijās. Baseinu masāžas aprīkojums tiek ražots Eiropā atzītākajās ražotājfirmās - KOLLER (Austrija) un HIDRO AIR (Dānija). SPA baseiniem ir pieejami 6 modeļi – Alfa, Beta, Delta, Relax skimera versijā un Alfa Lux, Beta Lux pārplūdes versijā, kā arī visdažādākās krāsas, vairāk nekā 700 toņi, tai skaitā ar granīta un perlamutra efektiem.

Katram SPA baseina modelim ir iespējami dažādi masāžas komplektācijas varianti - Public, Exlusive un Classic.

Liela priekšrocība ir iespējai izgatavot baseina korpusu no 2 daļām un savienošanu veikt jau objektā, kur veselu baseina čaulu, nav iespējams ievietot.

 

SPA baseinis - divdaļīgs

 

SPA baseins no 2 daļām

 

SPA baseins

 

SPA baseinu izgatavošana

 

Firmas pieredze un speciālistu augstā kvalifikācija ir garantija, ka mūsu izstrādātais SPA baseins Jums ļaus pilnībā izbaudīt sajūtas, ko sniedz ūdens masāža.

Buklets PDF