Baseinu apdares materiāli

* ALKORPLAN 2000

Alkorplan 2000 īpašības

- izturīgs pret plīsumiem, novecošanu, kā arī pret laika apstākļu nelabvēlīgu iedarbību

- ilga krāsu noturība, kā arī izturīgs pret UV starojumu

- iespējams lietot uz visām pamatnēm

- elastīgs, izturīgs pret deformēšanos

- neveicina baktēriju veidošanos

- izturīgs pret apkārtējās vides krāsojumu iedarbību, piemēram, lapām vai taukiem

- nesatur kadmiju

- viegli tīrāms

Alkorplan 2000 ir PVC follija, kas radīta kalandrēšanas (taisnošanas) ceļā. Tie kalpo jebkuras formas un lieluma baseinu apdarei. Šis materiāls der slēgtu un atvērtu, publisku un privātu, jaunu un jau remontam paredzētu baseinu iekšējās virsmas apdarei. Pateicoties Alkorplan 2000 varat rēķināties ar vieglu baseina aprūpi, kā arī ar to, ka, gadiem ejot, produktam nezudīs tam piemītošās hidroizolējošās īpašības. Pateicoties specifiskajam sastāvam, īpašajam 1.5mm biezajam aizsargslānim un uzlabotajai struktūrai, Alkorplan 2000, atšķirībā no citiem materiāliem, izturēs laika pārbaudījumu.

Baseina apdare

Alkorplan 2000 sastāv no divām termiski savienotām PCV virsmām, starp kurām atrodas kaprona armējuma siets. Šādā veidā rodas neparasti izturīgs 1.5mm biezs pārsegums. Alkorplan virsma, pārklāta ar akrila aizsargslāni kas padara materiālu īpaši noturīgu pret atmosfēras iedarbību un kavē aļģu, kā arī cita piesārņojuma nogulsnēšanos.

Baseina apdare ar Alkorplan

 

Baseina apdare ar Alkorplan

* MOZAĪKFLĪZES

Mozaīkflīzes ir tradicionāls peldbaseinu iekšējās virsmas apdares materiāls. Izmantojot flīzes, iespējams apmierināt visaugstākās estētiskās prasības un izveidot dažādus zīmējumus, ornamentus, kā arī interesantas krāsu pārejas.

Tomēr izmantojot mozaīkflīzes jārēķinās ar augstākām materiālu un montāžas izmaksām. Jāpievērš pastiprināta uzmanība baseina korpusa projektēšanai, betonēšanai, stiegrojumam un hidroizolācijai.

Jāņem vērā, ka salīdzinot ar PVC folijas apdari, flīzes prasa pastaprinātu kopšanu. Ir nepieciešama baseina periodiska iztukšošana un šuvju apstrāde ar pretaļģu līdzekļiem.

Baseina mozaīkflīzes

 

Baseina mozaīkflīzes